HELITEX gora HELITEX gora

O firmiePrzedsiębiorstwo Budowlane „HELITEX” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność 1 stycznia 2007 roku. Prezesem Zarządu Spółki Helitex jest pan mgr Henryk Sokołowski.

Spółka powstała w wyniku przekształcenia działalności gospodarczej prowadzonej od 23 marca 1995 roku przez Pana Henryka Sokołowskiego pod firmą Przedsiębiorstwo Budowlane „Helitex” Henryk Sokołowski.

Głównym kierunkiem działalności od początku było wykonawstwo robót elewacyjnych, przede wszystkim docieplenia ścian zewnętrznych budynków metodą lekką-mokrą wszystkimi systemami wg życzeń klientów, wykonywane z całkowitym zachowaniem reżimów narzuconych przez te systemy.

Początki działalności firmy to wykonawstwo robót zleconych przez firmy takie jak: Przedsiębiorstwo Budowlane PEBEKAER Sp. z o.o., Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Nr 2 S.A., Przedsiębiorstwo Budowlane „FJ” Sp. z o.o. i inne.

W trakcie ponad 15 – letniej działalności na rynku firma nasza wykonała ponad 600 tysięcy m2 dociepleń dając się poznać z rzetelności, fachowości i terminowości.

W wyniku zmieniających się warunków panujących na rynku robót budowlanych, poszerzyliśmy naszą działalność o zakres zmierzający ku pełnej obsłudze naszych inwestorów.

Od 1 pażdziernika 2009 roku firma ma swoją siedzibę w budynku przy ul. Racławickiej 3, Szczecin-Dąbie.

Poniżej archiwalna i aktualna fotografia naszej siedziby :

designed by DIN-ART